Хоккейное шоу "Легенды нашего хоккея"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Начало хоккейного шоу - 18:30. Выставочный матч ветераны "Динамо" г. Харьков - сборная Харькова - 19:00

Состав участников: звёзды мирового и отечественного хоккея

ветераны Динамо Харьков: Харитонов, Шовгеня, Мажугин, Акулов, Литвиненко, Васильев, Самойленко, Запорожченко, Шевчук, Лазаренко, Хоменко, Якушин, Сальников, Полоницкий, Лупандин, Галкин, Павлишин, Сидоренко, Брижак, Касянчук

сборная Харькова: Томашук, Карташов, Землянский, Клызуб, Холод, Пазий, Д Торяник, Шевцов, Гладилович, Слащёв Р, В Торяник, Исаенко, Горбунов, Янченко, Романенко, Панасенко, Варламов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Хоккейное шоу "Легенды нашего хоккея" відбудеться 25 березня 2017, 18:30, субота в Льодова арена "Айс хол" (ТРЦ Дафі). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+