У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Попелюшка (опера) ПРЕМ'ЄРА!

13 лютого 2022, 18:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ПРЕМ’ЄРА !!! ПОПЕЛЮШКА опера Ж.Массне
11, 12, 13 лютого 2022р. 18-30
Зупиніться на хвилинку та пориньте у спогади…
Спогади про казковий вечір з дитинства, коли за вікном сніг і мороз, а вдома тепло й затишно. Коли ви ще зовсім маленька дитина у теплій піжамці, а поруч така лагідна та любляча мама, котра вкладає вас спати, розповідаючи добру казку з щасливим фіналом. В цей час у вашій уяві проносяться дивовижні картинки з фантастичним балом, кришталевими туфельками, зачарованою каретою-гарбузом та мріями, що здійснилися. Картинки через декілька хвилин перетворюються на чарівний сон. Ця мить неповторна та безцінна, адже такі спогади дозволяють нам хоч ненадовго повернутися до прекрасного й безтурботного дитинства.
 
Згадуючи свої юні роки, ми зійшлися на думці – є одна найчарівніша казка на ніч, що об’єднує всіх нас. Казка про Попелюшку.
 
А що, як головна героїня казки подорослішала разом з нами? Вона вже не та бідолашна дитина з казок Шарля Перро чи Уолта Діснея, а досить доросла дівчина зі своїми почуттями, переживаннями, переламними життєвими моментами. Така, якою малює її для нас Жюль Массне в однойменній опері «Попелюшка».
 
Це історія, котра переконує: доросле життя – не вирок. І навіть серед сірої буденності повсякденних турбот все ще є надія на диво, на ту саму чарівну казку, яка проганяє темряву з душі кожної людини. Щасливий фінал можливий не зважаючи ні на що! Ми доведемо це вам вже зовсім скоро, коли у великому залі СХІД ОПЕРА зазвучать таємничі акорди, а крізь важку театральну завісу проб’ються перші промінчики сценічного світла нашої прем’єри – опери Ж. Массне «Попелюшка»!
 
А поки що… Чому б кожному з нас не згадати ті щасливі вечори дитинства, коли мама читала нам на ніч казку про Попелюшку?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Попелюшка (опера) ПРЕМ'ЄРА! відбудеться 13 лютого 2022, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.