Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ХЕЛАВИСА

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Лідер групи «Мельница», композитор і поет, Наталя «Хелавіса» О'Шей займається музикою вже чверть століття: пишучи пісні не тільки на свої вірші, вона також звертається до творчості Бернса, Кіплінга, Гумільова і Цвєтаєвої. Ці пісні, виконувані в акустичному або в електронному вигляді, населені героями середньовічних балад, в них розповідаються химерні історії, в яких реальність переплітається з містикою і казкою.
 
Ідея записати дуетний альбом, суміш акустики та електроніки, «люціферази» народилася у Хелавіси і Сергія Вишнякова влітку 2016 року. На той момент не був ще навіть записаний альбом «Химера» з групою, але зерно впало в благодатний грунт.
 
З початку 2017 року почалася робота над новим матеріалом, і відразу стало зрозуміло, що це зовсім не "мельнічні" пісні. Хелавіса трохи навчилася читці, Сергій зібрав звучання з акустичних інструментів і семплів з електронних бібліотек. «Таким чином, у нас потихеньку склалася двухчастна платівка - в ній є принципово новий авторський матеріал і ряд каверів на наші улюблені пісні, яким, ми сподіваємося, ми дали нове життя», - каже Хелавіса про новий альбом.
 
У новій концертній програмі люціферази прозвучать як зовсім нові пісні таємничої планети, так старі пісні з репертуару Хелавіси, мінімалістичні версії пісень «Мельницы», улюблені кавери.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ХЕЛАВИСА відбудеться 13 квітня 2019, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+