Группа [О]

18 лютого, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Опис

Концерт Группы [О] в Харькове

18 февраля на нашей сцене выступят невероятные ребята.
Группа [О] - это новый украинский электро-поп с игривыми текстами, изящно упакованными в экспериментальные ритмы, девочка с канатами на голове у микрофона и три странных парня с инструментами массового влияния. Если вам посчастливится попасть на концерт этих ребят, то в вашем айтьюнсе появится новый любимый альбом, ногам понадобится отдых от танцев, а глазам - неделя отпуска от увиденного перформанса.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Группа [О] відбудеться 18 лютого, 19:00, неділя в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+