У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Гроші (Сто тисяч)"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 25 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 7 ЖОВТНЯ 2020 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12
 
І. Карпенко-Карий
Комедія на 2 дії
Режисер: Микола Яремків
Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належать до кращих зразків української класичної драматургії, а комедія «Сто тисяч», яка має перша назва «Гроші», є однією з вершин творчої спадщини письменника.
Автори вистави поглянули на п'єсу свіжими очима і «перевели» її на мову сучасного театру. Режисерська концепція та гра акторів не викликають бажання навіть згадувати про те, що головний герой - «суцільний експлуататор». Більшість персонажів вистави шукають різні способи збагачення. Заможний селянин Калитка намагається по-крупному заробити на купівлі фальшивих грошей, а його син знаходить щастя в любові. У виставі - модерном за формою і актуальному за змістом - увага глядачів привернуть його стилізовані українські народні танці, пісні, а також гумор.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Гроші (Сто тисяч)" відбудеться 7 жовтня 2020, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+