У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гаррі Сет'ян "Grand Piano Show"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

Велике музичне шоу, присвячене Міжнародному Жіночому Дню, відбудеться 7 березня о 18.00 у Палаці концертів!

«Grand Piano Show» заслуженого артиста України Гаррі Сет’яна – це освідчення у коханні в мелодіях всесвітньо відомих романтичних хітів. Піаніст-віртуоз дарує слухачам справжнє переживання любові і переносить у світ прекрасних мрій, наповнених піднесеною лірикою. Пальці музиканта, стикаючись із клавішами рояля, творять справжнє диво.

Гаррі Сетьян – художник, який пише свої картини нотами та відчуває звуками. Його гра – це натхненний романтичний порив, у якому гармонійно зливаються краса, сила та віртуозність. Він, як і інший видатний піаніст сучасності, угорський музикант Хавасі, шукає нові можливості наблизити класичну музику до сучасного звучання. У творчості Хавасі та Сетьяна багато спільного – їм обом властивий унікальний музичний стиль, що поєднує класику та сучасні музичні тенденції. Вони обоє здобули чудову класичну освіту у викладачів, які є учнями одного педагога – народного артиста СРСР Віктора Мержанова, спадкоємця великих традицій Бетховена та Ліста. Гаррі Сетьян та Хавасі, продовжувачі досвіду своїх знаменитих вчителів, піаністи-віртуози та композитори, що збагачують своєю виконавською майстерністю безмежний музичний світ планети.

«Grand Piano Show» - це результат творчої співпраці заслуженого артиста України Гаррі Сетьяна з молодіжним академічним симфонічним оркестром МАСО «Слобожанський», який є унікальним та єдиним в Україні колективом такого типу, гордістю Харкова та всієї України. За диригентським пультом заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко. Їхня спільна робота – це блискуче звучання романтичних шедеврів світової музики та зустріч чудових музикантів, які мають найвищу виконавську майстерність. 

Віртуозні фортепіанні твори, кавери популярних мелодій та саундтреки до культових фільмів у поєднанні з неймовірною енергетикою та харизмою піаніста та співака Гаррі Сетьяна – все це створює в душі справжню атмосферу свята, весни та краси!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гаррі Сет'ян "Grand Piano Show" відбудеться 7 березня 2022, 18:00, понеділок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.