У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Кімната Т". "Гра в хованки"

8 березня 2022, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Гра в хованки" створена на основі віршів двох сучасних поетес . Їх вірші різні, але про одне і те ж. На сцені-три героїні, але, насправді, сприймати їх можна по-різному: як полярні один одному типажі, або ж як три іпостасі однієї і тієї ж дівчини. Одна з них – добра, світла, наївна, юна, інша –пропалена життєвим досвідом, агресивна, ексцентрична, а третя –більш доросла, і одночасно з цим – відверта. Всі вони говорять про те, про що прийнято писати вірші дівчатам, - звичайно ж, про любов і розставання, про чоловіків і мріях.»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Кімната Т". "Гра в хованки" відбудеться 8 березня 2022, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.