Наталя Пшеничникова. Голос Зангезі

25 листопада 2018, 21:30, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Живе з 1991 р в Німеччині випускниця Московської консерваторії Наталія Пшеничникова відома в Європі, як одна з найбільш цікавих і незвичайних виконавців сучасної музики.

Її характерне меццо-сопрано, талант, високий музичний і перформативний рівень дозволяють постійно створювати все нові форми на перетині жанрів. У них сплітаються класичний і експериментальний вокал, вільна імпровізація і композиція, виконання найскладніших партій і перформанс ...

 

Наталя Пшеничникова закінчила Центральну музичну школу і Московську консерваторію по класу флейти. Паралельно займалася класичним балетом і співом і брала участь в експериментальних театральних групах.

Спільно з Олексієм Любимовим була організатором першого неформального Фестивалю сучасної музики "Альтернатива". Спеціально для неї було написано понад 300 творів сучасної музики. Серед їх авторів такин композитори, як Гія Канчелі, Хельмут Ерінг, Сергій Невський, Дмитро Курляндський, Бернхард Ланг, Клаус Ланг, Нік Коллінз, Петер Аблінгер, Адріан Мокану, Анна Корсун.

Виступала серед інших з диригентами Теодором Курентзіс, Володимиром Юровським, Беата Фурер, Енно Поппе.

Є творцем і художнім керівником Театру голосу "Ла Гол". Композитор, куратор, учасник виставок.

Живе в Берліні.

 

Наталія Пшеничникова.

«Голос Зангези» (2018)

Моноопера для голосу і електроніки за повістю Велимира Хлєбнікова 2018)

Голос Зангези є монооперу для голосу і електроніки, створену в жанрі перформансу. Елементи вокальних конструкцій, що відображаються і препаріруемих через програму Еббелтон за допомогою семплером і войстрансформера створюють звуковий макросвіт, в якому тексти сверхпоеми Хлєбнікова, написаної ним у 1921-22 роках і опублікованій після смерті, отримують многопространственное звучання. Проживання футуристичного містичного тексту в цьому випадку передбачає, що вокаліст-саундартіст по черзі перетворюється в різних персонажів поеми, а сам перформанс рухається в сторону ритуального дійства.

Не претендуючи на повне музичне втілення геніального тексту Хлебникова, "Голос Зангези" є звуковий фантазією, що виростала з цього тексту.

У ній буде 7 частин: 1. «Звукопис» - пташина мова. 2. Мова богів. 3. Зоряний мову. 4. зарозумілого мови - «площину думки». 5. Розкладання слова. 6. Звукопис. 7. Божевільний мову

Тривалість 66 хвилин (3 розділу по 22 хвилини).

Відкриття ще однієї нової сцени - Схід ОПЕРА ЛОФТ.

Місця сидячі - на комфортних стільцях. Вхід в ЛОФТ з боку вул.Римарська.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Наталя Пшеничникова. Голос Зангезі відбудеться 25 листопада 2018, 21:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+