Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Gloria Vivaldi, благодійний концерт

1 червня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

1 червня 2019 року о 19 годині в Харкові у межах Дантефест2019 відбудеться великий благодійний концерт Gloria Vivaldi артисток хору міланської опери Теatro alla Scala та хору й оркестру СхідOpera.
 
Амор Лілія Перез (контрально) та Лурдес Мартінез Карнічер (сопрано), чий виступ мав великий успіх торік (http://l2u.su/qb0d), знову дадуть єдиний в Харкові та Україні концерт. 
 
Гімн Gloria, що дав назву концерту, Антоніо Вівальді написав, працюючи викладачем гри на скрипці та керівником оркестру в монастирі Оспедале делла П’єта у Венеції на початку 18 століття. Цього дня Gloria, написана для дівчаток-сиріт, що виховувались при монастирі, прозвучить як підтримка молоді з інвалідністю й сиріт, а частина зібраних грошей піде на розширення адаптаційного центру “Летючий дім”. 
 
У програмі концерту: 
•NULLA IN MONDO PAX SINCERA A. VIVALDI (E-dur) 
•VERGNÜGTE RUH BELIEBTE BWV 170 J.S.BACH 
•LASCIA CH'IO PIANGA G.F. HÄNDEL
 (F-dur) 
•OMBRA MI FU G.F. HÄNDEL 
•HE DAGLI FEED HIS FLOCK LIKE A SHEPHERD. ÀLTO, SOPRANO.  DUET. MESSIAH G.F.HÄNDEL 
•GLORIA RV 589 A.VIVALDI
 
Головний диригент: Дмитро Морозов
Хормейстер: Олексій Чєрнікін
 
Лурдес Мартінез Карнічер (сопрано) народилася в Більбао. Здобула першу музичну освіту у Консерваторії Х. К. де Арріага (клас віолончелі та співу). Здобула педагогічну освіту в університеті ді Деусто Більбао за фахом «Викладання музики». Продовжила навчання в Колумбійському університеті у Нью-Йорку під керівництвом Алекса Боуерза, а згодом удосконалила репертуар belcanto в Італії у супроводі видатного сопрано Маргеріта Рінальді. Починала кар’єру у театрах Іспанії та Італії, продовжила у різних європейських театрах, виконуючи оперні ролі: Оскара з  “Бал-маскарад”, Адіни з «Любовний напій», Норіни з «Дон Паскуале», Мюзетти з  «Богеми». Багаторазова учасниця різноманітних оперних фестивалів у Іспанії. Має багатий сакральний репертуар, поміж якого: Carmina Burana Карла Офра, Exultate Jubilate Моцарта, Месса ре мінор Франца Шуберта, Misa Criolla Аріеля Рамінеса, «Реквієм» Габріеля Форе. Зараз поєднує свою концертну діяльність з виступами у складі Teatro alla Scala, у тому числі у ролі солістки під керівництвом майстрів Рікардо Мутті та Мартіна Браббінса. Також займається організацією концертів та викладає музику.
 
Амор Лілія Перез (контральто) народилася в Гавані (Куба). Закінчила Вищий Інститут мистецтва за напрямом «сольний спів». Тепер солістка в національному концертному колективі Куби та Національному оперному театрі, працює в хорі Міланського оперного Teatro alla Scala. Неодноразово отримувала стипендії на навчання, була переможницею різних конкурсів, пройшла курси підвищення кваліфікації у Музичній Академії Кіджи (Chigiana) в Сієні, у Scuola di musica у Ф’єзолі під керівництвом таких майстрів, як: Альфредо Краус, Карло Бергонці тощо. Брала участь у різних фестивалях таких, як: Musica Sacra в Маастрихті, Festival Opera Barga, в тому числі відкривала фестиваль “Скарлатті” у театрі Массімо в Палермо у ролі Венери у кантаті Il Giardino d’Amore Алессандро Скарлатті. Після чого у Міланській консерваторії виконувала різноманітний репертуар творів А. Скарлатті, таких, як: Il Giardino d’Amore, ll Sedecia, Re di Gerusalemme. Співала у супроводі Симфонічного оркестру Marchigiana, оркестру Pro Arte Marche, оркестру Regionale Toscana.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Gloria Vivaldi, благодійний концерт відбудеться 1 червня 2019, 19:00, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+