Інформація щодо обмеження масових заходів!

Гарік Кричевський

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Гарік Кричевський з Новою програмою «Поїхали» та презентація однойменного альбому в супроводі колективу «Княжий Двір»
6 березня 2020 19:00 Палац студентів ХНЮУ їм. Я. Мудрого. 
 
Пісні шансоньє завжди про насущне, тексти взяті з життєвих ситуацій і знайомі всім. Кожен концерт — це як сповідь у колі близьких і рідних.
У програмі будуть нові пісні з альбому «Поїхали», а так само безсмертні хіти: «Киянка», «Мій номер 245», «Привокзальна», «Осінній вечір», «Мила моя» та багато інших! І, звичайно, в переддень свята весни окремі вітання коханим жінкам!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гарік Кричевський відбудеться 6 березня 2020, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+