Гараж Ньютона

16 червня 2017, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

А тим часом, до міських артерій Харкова потрапляє трохи вуличного адреналіну, який телепортує у світ трушної гаражної музики. Радісно-нуаровий настрій, нескінченно драйвовий, нескінченно-життєвий. 
 
Гараж Ньютона - гурт, що вже пройшов витримку часом та залишився вірним своїм традиціям. До речі вони презентують новий кліп.
G.U.P. та Дзига - забезпечує трушнєйший гранджовий супорт.
Вони зберуться щоб нести рок у цей світ, і ми обов'язково відірвемось.
 
All made in Kharkiv

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гараж Ньютона відбудеться 16 червня 2017, 20:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+