Інформація щодо обмеження масових заходів!

Гала-концерт "НОВОГОДНИЙ КОНЦЕРТ"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Режисер - Олександр Драчов.
Диригент - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук.
Художник - Тарас Шигимага.
Балетмейстер - заслужена артистка України Ірина Клепікова.
Хормейстер - Ірина Кузнєцова.
Придумали це яскраве дійство головний художник Тарас Шигимага, головний балетмейстер заслужена артистка України Ірина Клепікова, головний хормейстер Ірина Кузнєцова. Весь вечір за диригентським пультом - головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук. Режисер-постановник, головний режисер - Олександр Драчов.
На концерті, глядачі зможуть насолодитися мистецтвом своїх улюблених кумирів. У програмі концерту визнання в любові, іскрометні жарти, ліричні дуети, комічні сцени, пристрасне танго і запальний канкан!
Ведучі концерту - артисти Олексій Андренко та Тетяна Циганська.
Концерт йде російською мовою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гала-концерт "НОВОГОДНИЙ КОНЦЕРТ" відбудеться 4 січня 2020, 17:00, субота в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+