Freedom Jazz. Харків

Freedom Jazz. Харків

Про подію

Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz "Kiss"
 
Цієї осені десять чарівних дівчат з «Freedom Jazz» знову дадуть киянам джазу. На цей раз - в рамках Caribbean Jazz Dinner Show.
 
Це абсолютно новий формат Caribbean Club, який поєднує в собі блискуче театралізоване шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу укупі з вишуканою кухнею.
 
На епатажних шоу Freedom Jazz в Європі і Америці ніде впасти яблуку. Що сказати про українську столицю. У березні в Caribbean Club вже прогриміли чотири концерти дівочого бенду з програмою «Chica Boom». Щоп'ятниці, протягом місяця, джазеткі показували на практиці, що таке справжнє джазове кабаре. І, звичайно ж, щоп'ятниці вони збирали аншлаги.
 
Дальше більше. У вересні та жовтні «Freedom Jazz» вийдуть на сцену Caribbean Club п'ять разів, з новою, особливо відвертої і сміливою програмою «KISS». Дати концертів вже відомі: 28, 5, 12, 19, 26 жовтня.
 
«Наше нове гаряче шоу називається" KISS ". Назва говорить сама за себе: пристрасна, відверта, інтимна. У всіх нових творах ви знайдете тему любові і відносин, яка нас дуже хвилює. Безумовно, все витримано у фірмовому стилі джазеток: від театралізованих мініатюр до нестримних танців, від "закаверенніх" до невпізнання усіма улюблених пісень до тонкого жіночого гумору. Менше слів - більше поцілунків! », - розповідають про майбутній шоу учасниці бенду.
 
Сніжана Єгорова:
 
Freedom-Jazz - єдиний, на мою думку, промінь професіоналізму і висококласної гри на мальовничому просторі України. І мова навіть не про те, що не всі артисти здатні відіграти живий концерт зі складними вокальними та музичними партіями, а в тому, що дівчата демонструють найвищу акторську майстерність і неперевершене володіння аудиторією, при цьому кожна з джазеток є тонкою струною єдиного музичного організму, яка створює свій власний унікальний звук в цьому ідеальному, гармонійному світі чарівних сирен, здатних підкорити серце будь-якого глядача.
 
KADNAY:
 
Freedom Jazz - абсолютно унікальна команда. Неймовірно красиві дівчата, талановиті музиканти, справжні актриси, які вміло поєднують кілька жанрів відразу! За цим шоу завжди цікаво спостерігати як музикантам, так і звичайним глядачам, які приходять відпочивати, відтягнутися і отримати задоволення.
 
Ми чекаємо вас 28, 5, 12, 19, 26 жовтня в концертному залі Caribbean Club. І будьте готові поцілувати і поцілувати!
 
Невідомі факти про Freedom Jazz:
 
Сам Люк Бессон співав з Freedom Jazz, навіть незважаючи на зубний біль. Так, той самий Люк Бессон - режисер відомих картин «Леон», «П'ятий елемент», «Люсі», «Жанна д'Арк». Це сталося в німецькому місті Руст, в парку розваг «Europa-park».
 
На одному святі, під кавер Емі Уайнхаус у виконанні джазеток, танцював під сценою сам Seal, забувши, що йому теж скоро виходити на сцену.
 
Ерік Серра (Eric Serra), відомий французький композитор, який є автором саунтрек до фільмів Люка Бессона, був настільки в захваті від шоу Freedom Jazz, що на afterparty буквально переслідував джазеток.
 
Майкл Медсен, голлівудський актор, прилетівши на шоу «Вечірній Київ», і почувши виконання відомої «Sing Sing Sing», сказав: «Чому ці красуні до сих пір не в Голлівуді?».
 
Американський поп-співак Лайонел Річі був настільки зачарований десятиразової красою джазу, що сам попросив їх сфотографуватися.
 
Томас Андерс на зйомках програми «Вечірній Київ», зачарований грою і красою Світлани-труби, забув слова власної пісні.
 
Кеті Леон (Katie Leone), вокалістка групи «Incognito», на одній з вечірок власноруч робила коктейлі і пригощала джазеток.
Питання? Відповідь!
+