День Святого Патрика с группой FRAM

15 березня 2020, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У зв'язку з епідемію весь колектив приїхати не зможе, буде частина колективу - ціна квитка на вході буде 150 грн
 
15го березня в Харкові на честь передодня Дня Святого Патрика! Свято, родом з Ірландії, який завоював весь світ як день веселощів, вольності, коли кожен стає справжнім ірландцем і розважається за смаком, носить зелене, п'є пиво і віскі і слухає фолк музику, танцює ірландські танці або просто колоситься до упаду, але головне, не бути серйозним, стурбованим і не заважати веселитися оточуючим.
Приходьте на вечір передодня Святого Патрика клуб Icon в самому серці Харкова!
 
Музика Ірландії, Півночі, строкатий середньовічний карнавал, тендітна романтика, вічна монументальна рок-музика і всілякий інший раммштайн зіграю на волинці і навіть трохи заспіваю я - Alex Clover - волинщик київської групи FRAM і музикант вулиць багатьох міст від Гомеля і Києва до Констанополя і вічного Єрусалиму. Музикант, який писав в Гомелі волинки для ірландських фолк-металістів і стрибав зі сцени в багатотисячні натовпи.
 
Ельфи і розбійники, ірландці і вікінги, відьми і лицарі, Лепрікон і баньши - все з нами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

День Святого Патрика с группой FRAM відбудеться 15 березня 2020, 17:00, неділя в ICON - underground clab. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+