У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Танцювальний спектакль «Фобія»

11 листопада 2021, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль "Фобія" зовсім не про страхи, а про перемоги над нашими переживаннями, тривогами, занепокоєннями. Про прийняття себе, прийняття своїх слабкостей, своїх недоліків. І про те, як це "прийняття" стає чимось прекрасним, естетичним, божественним!
 
Хореограф-постановник Мартіна Мартиненко
 
Композитор Іван Мартиненко
 
У спектаклі беруть участь танцівники "MDC Company" - одні з найсильніших танцівників України: Сіленко Єва, Вольнова Кристина, Єрьоміна Анастасія, Хворост Анастасія, Мартиненко Сілена, Бендюк Катерина, Жорова Марія, Літа Білозерова, Шемаєв Денис, Юлія Циб, Олександра Захарова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальний спектакль «Фобія» відбудеться 11 листопада 2021, 20:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+