Flesh

27 вересня, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Опис

Flesh - один з найбільш самокоштовних і пам'ятних представників нової школи хіп-хопу. В першу чергу пісні Павла підкуповують слухачів далеко не стильними інструментали або заїдають хукамі, а своєю граничною чесністю: в них чітко видно тріпотлива душа виконавця, що проступає через десятки спритно заримованих рядків. Неважливо, як саме Flesh висловлює свої думки - оксамитовими наспівами або надривними криками - головне, що це передає енергетику автора хроніка його щирих, таємних переживань, а не сфабрикована на догоду трендам лірична підробка.
 
Флеш цінний тим, що його музика повідомляє нам потужний емоційний імпульс. Сотні уражених заздрісників по всій країні марно намагаються скопіювати його стиль, але не розуміють головного: секрет успіху Паші в тому, що він уклав в цю порожню музичну оболонку шматочок себе, наповнивши мляву форму «живим» змістом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Flesh відбудеться 27 вересня, 20:00, четвер в Yellow Zeppelin. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+