Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ФИКСИ-ШОУ "Как Дим Димыч стал фиксиком"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фікс-ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком»!
 
ХітовА ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!
 
Хто не мріяв хоча б раз побувати в світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?
 
Найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксики, популярні в більш ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!
Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Нуликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіпелкі, танці та жарти.
 
Але і в світі Фіксиків є зло ... Наприклад - комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план ... Але Фіксики - не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте дізнатися про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на наше «ФІКСИ-ШОУ!».
 
Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і особами мультперсонажей не тільки перенесуть малечу в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.
 
Чекаємо Вас на найдивнішу в історії дитячу виставу!
 
Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість - 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (в супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).
 
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ФИКСИ-ШОУ "Как Дим Димыч стал фиксиком" відбудеться 13 квітня 2019, 11:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+