Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Нейромонах Феофан

1 березня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПО ТЕХНІЧНИМ ПРИЧИНАМ КОНЦЕРТ БУЛО ПЕРЕНЕСЕНО З ПЛОЩАДКИ "ДК ЗВ'ЯЗКУ" В RESTO CLUB "MUSEUM". ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ!

Нейромонах Феофан

Нейромонах Феофан - загадковий господар Давньоруського драму - відправляється в новий тур «Віче»: артист зі своїми незмінними супутниками діджеєм Никодимом і ведмедем представлять нову програму, складену самими фанатами проекту.


Три альбому, два міні-альбому і кілька синглів; кліпи, котрі збирають десятки мільйонів переглядів на YouTube; увагу від Сергія Шнурова, Юрія Дудя, Івана Урганта і інших селебріті; повні зали на концертах по всій Росії, в Україні, Білорусі, Латвії, Естонії та оглушливий успіх на літніх фестивалях - все це Нейромонах Феофан!

Віддячити своїх слухачів за підтримку Феофан вирішив новою програмою «Віче»: сет-лист буде заснований на голосуванні, яке проходить онлайн на www.feofantour.ru Спеціально для туру буде розроблено і нове шоу, традиційно підготовлене і технічно реалізоване самими артистами.

Ніхто не знає, як він виглядає насправді: на концертах соліст проекту ховає обличчя під капюшоном, з-під якого стирчить тільки густа борода. На виступах Нейромонаха Феофана абсолютно особлива, неповторна атмосфера: самі гості часто одягаються в народні костюми і беруть участь в численних активностях. Концерти Феофана - це шоу, що відбуваються не тільки на сцені, а й у залі, і «Віче» обіцяє стати новою главою в їх історії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Нейромонах Феофан відбудеться 1 березня 2019, 19:00, п’ятниця в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+