У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stand Up. Фелікс Редька

16 жовтня 2021, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фелікс Редька - автор гумористичних скетчів про народного мера міста Суми Анатолія Почечуна, учасник телевізійних проектів «Розсміши коміка» і «Ліга Сміху», кент Дмитра Гордона.
 
16 жовтня, в Харкові, він виступить сам, півтори години, з новими жартами і імпровізацією, щоб хоч якось підтримати форму.
 
18+
 
Концерт повністю складається з сирого, неперевіреного матеріалу. Буде багато імпровізації. Ціна квитка відповідає вечору від якого не потрібно нічого очікувати, а як воно вийде, дізнаєтеся вже на самому концерті.
 
  

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stand Up. Фелікс Редька відбудеться 16 жовтня 2021, 20:00, субота в Heisenberg Pub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.