Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ФК Метал (Харків) - ФК Перемога (Дніпро)

25 вересня 2020, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
До
6 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Чемпіонат 2-й Ліги сезону 2020/2021 років, 4-й тур. ФК Метал (Харків) - ФК Перемога (Дніпро). 25 вересня. 18:30. Стадіон «Сонячний»
 
Діти до 6 років включно в супроводі дорослих безкоштовно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ФК Метал (Харків) - ФК Перемога (Дніпро) відбудеться 25 вересня 2020, 18:30, п’ятниця в Стадіон "Сонячний". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.