У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Famous Flesh Fest

22 травня 2021, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

FLESHGORE - один із найбільш гастролюючих дэт-метал гуртів України. Сотні концертів та фестивалів у 20 країнах світу. Першими з України заграли на легендарному Wacken Open Air. Fleshgore традиційно запалять на Famous Flesh Fest.

Mutanter - одні з зачинателів української death metal сцени, що грають з 1991 року. В 2018 гурт видав потужний повноформатний альбом 'The Limit' на німецькому лейблі Kernkraftritter Records, а прямо зараз готує до релізу новий матеріал, що побачить світ цього року і дещо з якого можна буде почути наживо на події.

NECROM – гурт, що був утворений старожилами харківської металевої сцени для того, щоб віддати належну данину дет-металу першої половини дев’яностих. На рахунку групи один демо-запис, а в найближчому майбутньому – повноформатний альбом, робота над яким вже добігає кінця.

ORBSTRUCT - Гурт, виконуючий Death Metal у найкращіх традиціях цього жанру, успішно комбінуючи потужні гітарні рифи та швидкісні бласт-біти з темами атеїзму, агностицизму, самопізнання та саморозвитку. Гурт складається з досвідчених музикантів, які у різний час брали участь у якості студійних та концертних виконавців в українських андеграундних формаціях, широко відомих в Україні та за її межами. Дебютний альбом ORBSTRUCT-"Phobos Rising" було видано у минулому році одразу двома лейблами - американським лейблом Paragon Records та українським лейблом Envenomed Music, а в цьому році у групи вже запланований вихід другого повноформатника. На концерті ORBSTRUCT представить слухачам свою оновлену концертну програму, яка складатиметься як з пісень дебютного альбому, так і з нових композицій, котрі увійдуть до майбутнього релізу. Не буде вашим душам спокою, поки вони на сцені... Тривога зміниться панікою, паніка перетвориться на хаос, а хаос стане межувати з захопленням! Приготуйтесь пройти тернистий шлях самопізання крізь людські сумніви разом з ORBSTRUCT!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Famous Flesh Fest відбудеться 22 травня 2021, 18:00, субота в LF club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.