Інформація щодо обмеження масових заходів!

Facebook p.s ...

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Facebook P. S...»
От создателей легендарного спектакля «О чем молчат мужчины» или «Дикарь Forever» новый интерактивный спектакль, в котором зритель участвует в игре с первой минуты. Рассказ о современном человеке в виртуальном мире, полном смешных реальностей, где аватары становятся ближе, чем реальные друзья, а самая большая радость - еще один «лайк».

Главный герой моноспектакля «Facebook P.S…», которого играет любимец публики и восходящая звезда украинского театра и кино Юрий Дяк, на время выступления разрушит границу между реальным и виртуальным миром, чтобы на многие рутинные вещи зрители посмотрели со стороны.
Вы сможете пережить весь спектр эмоций - от сопереживания до заразительного смеха, а также зарядиться позитивом!
 
В главной роли: Юрий Дяк
Режиссер: Давис Колбергс
30 ноября, 19:00
Харьков,
ТКЦ (бывш.Малый Зал)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Facebook p.s ... відбудеться 25 січня 2017, 19:00, середа в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+