У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Малий Театр Маріонеток. Лісова Казка "Їжачок" 3+

7 березня 2020, 11:00, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Лялькова казка «Їжачок» - це вистава для дітей з улюбленими героями дитинства з кращих казок Сергія Козлова.
У нас Ви зможете дізнатися: як Їжачок вчився грати на скрипці; про що Їжачок мріяв; і, головне, хто допоміг Їжачку вибратися з туману.
 
Хочете з інтересом і користю провести час з дитиною?
 
Заходьте в унікальний театр маріонеток на малу сцену, будинку актора і своїм серцем відчуйте магію древнього мистецтва театральних ляльок.
Наш ляльковий театр грає вистави тільки в ляльках-маріонетках!
Дитяча вистава створена на основі прочитання відомих казкових історій С. Козлова: Їжачок і море; Їжачок і скрипка; Заєць, Ведмедик і Їжачок; Їжак в тумані!
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Малий Театр Маріонеток. Лісова Казка "Їжачок" 3+ відбудеться 7 березня 2020, 11:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+