Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Євген Константінич і група "Кроваває Забазарево"

23 грудня 2020, 19:00, середа
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 17 ГРУДНЯ 2020 19:00 НА 23 ГРУДНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Це вам не приколи. Вас вітає "Кроваває Забазарево" і фронтмен кращого гурту в світі (бо він, в принципі, кращий фронтмен у світі) - Євген Константінич. 17 грудня ми розірвемо вас вщент своїми хітами, піснями і негативною енергетикою. Відбудеться все в Арт-клубі "Корова." Якщо ти не прийдеш - не почуєш наш брутальний бріт-поп-шансон-на...й-пошел і такі хіти, як “Салтовка”, “Бойся”, “Человек лошади друг” і будеш півжиття ходити до психологів, почнеш шукати відповіді в алкоголі й існування твоє стане так собі. Тому, чекаємо тебе, бродяга і бродяжкиня, на кращій гіг в твоєму житті. 
 
Купуй квиток і все буде ок. 
 
Як тобі такий фінал опису події?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Євген Константінич і група "Кроваває Забазарево" відбудеться 23 грудня 2020, 19:00, середа в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+