Вистава "Великий переполох в маленькому місті"

26 листопада 2019, 19:00, вівторок
Харків, Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка
Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:10
З антрактом
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Про подію

Редакторська правка ...
 
Хочете отримувати мільярди від ЄС? Як? Запитаєте у крюшонців? Бананові плантації, численні стада великої та дрібної худоби, успішна боротьба зі злочинністю і повна ліквідації безграмотності, молодим - дорогу, ветеранам - шана!
 
Ви не знаєте, хто такі крюшонці і де знаходиться диво-місто Крюшон? Відкриємо секрет - в штаб-квартирі Європейського Союзу цього теж не знають ...
 
Глядачів комедії «Великий переполох в маленькому місті» чекає справжній майстер-клас по залученню величезних капіталів, розробці грантових програм та створення неймовірних проектів за рахунок Євросоюзу. У складі коуч-команди: спритний і винахідливий мер крюшону (улюбленець публіки - Володимир Горянський), незамінна секретарка Клотільда - реалізатор економічних фантазій мера (чарівна Руслана Писанка), людина без віку, соціальних статусів і просто родич Андре (Юрій Феліпенко). А іспит здавати їм доведеться інспектору з Брюсселя - суворому, цинічному, непідкупному чиновнику Флапі (Макс Максимюк). Іспит на виживання !! Адже за кожен цент від Євросоюзу потрібно боротися не на життя, а на смерть.
 
Обіцяємо гарний настрій, багато гумору, ну і пару фінансових Лайфхаків.)))