Лайма Вайкуле

28 листопада 2019, 19:00, четвер
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 900 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

Лайму Вайкуле по праву можна назвати іконою стилю. І це проявляється не тільки у винятковому і незвичайному зовнішньому образі. Тільки Лайма володіє рідкісним талантом дотримуватися артистичного стилю, при цьому кожен раз по-новому відкриваючись для шанувальників. Будучи на вершині популярності, Лайма Вайкуле зберігає неповторну загадковість, що виділяє її на «зоряному» небосхилі.
 
Сильний голос незвичайного тембру і легкий акцент роблять її виконання незабутнім. Яку б пісню ні виконувала Лайма Вайкуле, вона немов розповідає глядачеві музичну історію, відчуту всією душею. «Я не можу співати« ні про що », - зізнається співачка, - творчість і сцена для мене - найголовніше і святе в житті».
 
Стильна і безмірно талановита Лайма вже кілька років поспіль є натхненником фестивалю Лайми Вайкуле в Латвії. Місцем творчих зустрічей ставала тепла Юрмала. А в 2019 році Лайма здійснила свою мрію -  подарувала три дні  неймовірних вражень на LAIMA RENDEZVOUS ODESA!
 
Чарівний голос Лайми Вайкуле, хіти і музичні прем'єри, ексклюзивні костюми від найкращих модельєрів, несподівані яскраві хореографічні номери. Кожен концерт Лайми Вайкуле - це феєричний музичний спектакль, продуманий до дрібниць! І 28 листопада кожен гість її концерту підкориться привабливим чарам королеви прибалтійського узбережжя!