1 Year Anniversary: Джиган

12 жовтня 2019, 23:55, субота
Харків, Victory Concert Hall
Ціна: 300 грн
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open Doors 22.00
Start 01.00

При покупці двох квитків на концерт NK , або Анну Сєдокову ви отримуєте 1 безкоштовний квиток на концерт Михайла Крупина . Пропозиція діє тільки на касах Інтернет-Квиток:
  • ТЦ "Комільфо" (вул. Сумська, 13),
  • ТРЦ "Дафі" (вул. Героїв Праці, 9, 1-й поверх, біля кас "Fozzy"),
  • ДК "Металіст" (вул. Плеханівська, 77),
  • м. Холодна Гора, вул. Полтавський Шлях, 140 (Супермаркет "РОСТ", біля входу з парковки на 1 поверсі)

Ну що друзі, ось ми вже й готуємося відзначити річницю існування нашого нового і вже полюбився місця Victory Hall.
За рік не мало артистів виступило на майданчику, багато щирих радісних емоцій отримали гості. Все це величезна праця команди Victory Hall.
Відзначимо ж все разом річницю!
Спеціальним гостем на святі стане кращий реп виконавець - Джиган.
 
У зв'язку з його активною гастрольною діяльністю про його музиці дізналися в усій країні і далеко за її межами.
В інтернеті його треки набирають велику кількість переглядів і прослуховувань, а це говорить про те, що його музика актуальна і затребувана.
З 2007 року Джиган офіційно стає артистом Black Star Inc. Тоді виходить його перший трек і відеокліп "Однокласниця" (спільна пісня з Тіматі).
Потім були роботи з Юлею Савичевой, Теона Дольникова, Жанною Фріске, Сосо Павліашвілі, Анною Седоковою, "Дискотека Аварія" та багатьма іншими.
Зараз на рахунку у артиста 5 альбомів, близько двох десятків кліпів, саундтрек до комедії режисера Майкла Дауса "Вишибала". А ще в скарбничці безліч нагород, в тому числі "Золотий грамофон", Fashion People Awards, "Пісня року" та ін.
 
 
Джиган розгойдає Victory Hall!