Halloween: Kazaky

25 жовтня 2019, 23:55, п’ятниця
Харків, Victory Concert Hall
Ціна: 300 грн
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 04.10 НА 25.10. ВСЕ КВИТКИ ДІЙСНІ
 
Open Doors 21.00
Start 00.30

При покупці двох квитків
 на концерт або NK , або Анну Сєдокову ви отримуєте 1 безкоштовний квиток на концерт Михайла Крупина . Пропозиція діє тільки на касах "Интернет-Билет":
  • ТЦ "Комільфо" (вул. Сумська, 13),
  • ТРЦ "Дафі" (вул. Героїв Праці, 9, 1-й поверх, біля кас "Fozzy"),
  • ДК "Металіст" (вул. Плеханівська, 77),
  • м. Холодна Гора, вул. Полтавський Шлях, 140 (Супермаркет "РОСТ", біля входу з парковки на 1 поверсі)

Супер-популярний український гурт Kazaky збереться знову разом для того, що б зробити своє ексклюзивне, круте виступ на Halloween в Харкові в самому модному місці Victory 25 жовтня!
 
Один з найвідоміших чоловічих колективів України представить для всіх своїх шанувальників нову яскраву шоу-програму. Талановиті і епатажні артисти запалять зал з першої хвилини.
 
Вже ні для кого не секрет, що неймовірна хореографія на підборах давно підкорила публіку в самих різних куточках світу. Серед перших «ластівок» слави сексуальних і харизматичних чоловіків - відео In the Middle, а також кліп Мадонни Girl Gone Wild, в якому знялися Kazaky.
 
У 2011 команда енергійних і пластичних хлопців була визнана наймоднішим проектом на Заході. Групу також номінували на звання Найкращого українського артиста за версією MTV EMA.
 
Open Doors 21.00
Start 00.30