Ladies night

23 жовтня 2019, 19:00, середа
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 199 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Шановні глядачі, з технічних причин ми змушені перенести вистава «Ladies Night Kyiv style», який повинен був відбутися в 14 червня на 23 жовтня.
 
Всі придбані раніше квитки на подію дійсні!
 
Приносимо свої вибачення за незручності і чекаємо вас 23 жовтня!

17 березня 2019 року продюсерський центр Lirnik Production представить в Києві прем'єру всесвітньо відомої аншлагової вистави "Ladies night". У постановці задіяні популярні українські актори, гумористи, співаки і шоумени. На сцені розіграється яскраве, музично-танцювальне шоу, насичене гумором, і надихаюче на успіх.
Віртуозний музичний супровід - "Orchestra by Lirnik".
 
Сюжет:
 
Великобританія, крихітне провінційне містечко. Шестеро безробітних друзів марно намагаються знайти роботу. У кожного є сім'я, а роботи немає: закрився єдиний роботодавець міста, металургійний комбінат. Героям на очі потрапляє оголошення в газеті: за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, дами платять по двісті доларів. Божевільна ідея приходить раптово: самим організувати групу стриптизерів, яка буде доводити до шаленства жіночу аудиторію нічних клубів. Герої вирішуються на цю авантюру, і йдуть назустріч успіху через численні перепони: пошук приміщення і костюмів, репетиції, приведення себе в більш-менш пристойну фізичну форму, психологічні зриви і нерозуміння оточуючих. Все навколо буде проти них. Але в підсумку «гидкі каченята», на очах у здивованої публіки, перетворяться на справжніх героїв свого міста.
 
Склад:
 
Антон Лірник - актор, телеведучий, резидент Comedy Club в складі «Дуету імені Чехова», член журі «Ліги Сміху».
 
Олександр Педан - актор, шоумен, телеведучий і відеоблогер. Резидент Comedy Club Ukraine.
 
Влад Яма - танцюрист, хореограф, а також суддя телевізійних проектів «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками» та «Модель XL». Член журі «Ліга Сміху».
 
Арсен Мірзоян - актор, автор і виконавець власних пісень.
 
Сергій Бібілов - актор, учасник популярних гумористичних проектів «Казки У», «Країна У», «Зірконавти».
 
Олександр Станкевич - актор Одеського українського музично-драматичного театру, провідний актор команди КВК «Одеські манси». Учасник проектів «Країна У», «Пекельна кухня приколів», «Зірконавти».
 
Анатолій Анатоліч - автор і продюсер програми «Зе Інтерв'юер».
 
Олександра Машлятіна - актриса, учасниця проектів «Жіночий Квартал», «Ліга Сміху», «Країна У», «Казки У».