Stephane

13 листопада 2019, 19:00, середа
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Стефане - найвідоміший поп-виконавець  і музичний продюсер в сучасній Грузії - на сцені вже більше 20 років. Він виділяється вишуканим смаком і бездоганним підходом до кожного аранжування, яке він виконує на сцені. Він є одним з найуспішніших  новаторів в грузинській поп-музиці, що включає електроніку і фанк в поп-музику.

Стефане з'явився на сцені в кінці 90-х з кількома хітами, що дають абсолютно новий і незнайомий прозахідний звук любителям грузинської музики - такими як "Will not you come to me", "Get relaxed", "Come with me" і багатьма іншими, і з тих пір залишається яскравою родзинкою сучасної грузинської культури.

У 2000-х Стефане досягає вершини популярності з кавер-версією "I had been waiting for you" ідуетом"Hands", записанимзМайєюДарсмелідзе.

Також в 2000-х роках Стефане знявся в декількох мюзиклах, створених кращими режисерами світу, таких як"Keto and Kote", "Melodies of Vera distict" ітакдалі.

У 2009 році Стефане випустив один з найскандальніших проектів "Stephane and 3G". Завдяки цьому проекту він стає першим і єдиним грузинським поп-музикантом, чиє ім'я фігурує в чартах MTV Europe. У 2010 році він брав участь у проекті MTV Live Georgia. Стефане також виявився антиросійським громадським світлом. Його пісня "We do not wanna Put in" стала предметом обговорення у всьому світі.

У 2017 році Стефані випускає кавер-версію "You do not belong to me-It's over" ізновудосягаєвершинигрузинськихпоп-чартів. Піснякористуєтьсявеличезнимуспіхомістаєнайбільшимонлайн-хітом.

Стефанебільше10 разівз'являвсясередсуддівврізнихсуперпопулярнихтелепроектах, такихяк"Voice Georgia", "X-Factor", "Georgia's got Talent" іт. Д

Як говорить Стефане, його головним натхненником була легендарна американська поп-зірка - Prince і шведський музикант Jay Jay Johanson.

Двадцятирічна творча робота Стефане - це унікальний синтез поп-музики, блюзу, фанку, диско і електронної музики з його індивідуальної та вишуканої манерою і іміджем.