Kharkiv MeetDocs (25-29 вересня)

Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
72
години
18+

Про подію

Придбай абонементи на ІІІ Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs!
 
Фестивальні кінопокази, майстер-класи, вечірки, церемонії відкриття і закриття за участі спеціальних гостей – все це чекає на вас у Харкові із 25 по 29 вересня!
 
Вартість фестивального абонементу за ціною ранньої пташки – 500 грн.
Вартість спеціального абонементу для студентів, пенсіонерів та учасників АТО/ООС – 200 грн.
 
Абонемент забезпечує доступ на події кінофестивалю:
• доступ на кіносеанси за попереднім бронюванням місць у залі на сайті фестивалю або у разі наявності вільних місць у залі;
• індустрійна секція, майстер-класи, воркшопи (за попереднім бронюванням місць на деякі майстер-класи);
• пітчинг документальних кінопроектів;
• церемонії відкриття та закриття (необхідно буде підтвердити присутність на церемоніях, аби фестивальний оргкомітет міг розрахувати кількість місць)
 
Обміняти придбаний абонемент на фестивальну перепустку ви зможете 25 вересня, у день відкриття кінофестивалю, перед початком церемонії відкриття або за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 10.
 
Про втрату чи викрадення перепустки варто повідомити відповідних представників фестивалю за адресою [email protected]
 
Особи, які не досягли 18-річного віку, не мають права бути акредитованими фестивалем. Виключення становлять лише ті неповнолітні, які беруть участь у  конкурсі відеороликів MeetKids. На фестивалі неповнолітні у будь-якому випадку повинні супроводжуватись дорослими.
 
Абонемент також надає доступ до спеціального заходу фестивалю – пітчингу кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, який пропонує перспективним та амбіційним кінематографістам презентувати представникам міжнародної кіноіндустрії повнометражні документальні кінопроекти, які торкаються питань історії, життя та культури східних регіонів України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Kharkiv MeetDocs (25-29 вересня) відбудеться 25 вересня 2019, 11:00, середа в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+