Театр "Новая сцена". "Мужчины на грани нервного срыва"

5 вересня 2019, 19:00, четвер
Ціна: 160 грн
Інші дати
Тривалість
01:50
Бронь На касу
72
години
16+

Про подію

«ЧОЛОВІКИ НА МЕЖІ НЕРВОВОГО ЗРИВУ». Комедія.

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» - це розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про тих таємниці і страхах, які вони приховують за масками успішних кар'єристів, чоловіків і мачо.


У напівжартівливої манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, врешті-решт, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю.

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» дає можливість і посміятися, і подумати, але головне - він дає заряд оптимізму, такого необхідного в наше часто депресивно-агресивне час.


Актори: Сергій Дзялік, Тимур Громико, Роман Фанін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Новая сцена". "Мужчины на грани нервного срыва" відбудеться 5 вересня 2019, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 вересня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: 160 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 133
Питання? Відповідь!
+