Новый театр. "Моя единственная 1325-я" (Женихи по объявлению)

19 вересня 2019, 19:00, четвер
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Тривалість
02:10
З антрактом
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Інтелігентну жінку Наталію Сергіївну щосили намагається видати заміж її тітка Світлана Миколаївна, яка приїжджає до неї в гості. Незвичайний підхід Світлани Миколаївни до досягнення своєї мети призводить до найнесподіваніших ситуацій. У центрі швидко розвиваються подій виявляється не тільки Наталя Сергіївна, а й інші, не посвячені в деталі плану Світлани Миколаївни персонажі, які "випадково" виявляються на порозі будинку Наталії Сергіївни. Ви побачите веселу яскраву комедію положень з несподіваним фіналом, яку глядачі назвали "ліричної сміхотерапією« Нового театру »про« стихійне лихо з 6-ти букв ». Вистава подарує вам гарний настрій і порадує любителів класичних добрих комедій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новый театр. "Моя единственная 1325-я" (Женихи по объявлению) відбудеться 19 вересня 2019, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

24 вересня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 126
9 жовтня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 132
30 жовтня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 174
Питання? Відповідь!
+