Вистава НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ" Прем'єра!

1 грудня 2019, 19:00, неділя
Харків, ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР
Ціна: від 120 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
72
години
18+
Російською мовою

Про подію

Головна подія Зими!
 
Вперше в Харкові! Прем'єра! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова представляють авторську виставу.
 
Більше ніж Вистава "НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ" 
 
Дорогий мій глядач. Те, що ти зараз прочитаєш, не дасть тобі і найменшого розуміння того, що ти можеш побачити! PS Головний герой.
 
«Не дайте мне повеситься» це не вистава, це справжнісіньке життя в самих не реальних її фантасмагоріях. Де герої на межі своїх можливостей, стосуються до найважливіших питань буття: любові і ненависті, землі і неба, життя і смерті. Де всі жанри переплітаються воєдино, вміщуючи в себе самі неоднозначні образи від класики до сюрреалізму, а сам сюжет настільки динамічний і цікавий, що виходить за рамки людського розуміння. Де кожне слово має значення. Де кожна дрібниця має сенс. Де ти не просто глядач, що спостерігає уявлення, а частина долі реальної людини, і тільки від тебе залежить, що буде далі.
 
Відчуй щось більше, ніж просто похід в театр. Доторкнися до того, про що раніше і не підозрював. Проживи те, що ніколи не зміг би приборкати. Стань частиною цієї таємниці разом з нами.
 
Дорогі Харків'яни! Дякую за запрошення ми знову до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням, чекаємо зустрічі !!! Вас чекає унікальний авторський проект. Ви не залишитеся байдужими! Це більше ніж вистава! Встигніть придбати квиток і подаруйте собі незабутній вечір.
 
У виставі беруть участь актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Сергій Карпов, Дмитро Жданов, Рита Яшанова, Ростислав Голуб, Олександр Устюгов, Микита Кузін.