НА УЗБІЧЧІ СВІТУ «Au bord du monde»

26 липня 2019, 19:00, п’ятниця
Ціна: 60 грн
Інші дати
Тривалість
01:38
Бронь На касу
48
годин
16+
Французькою мовою

Про подію

В ЗАЛІ ВІЛЬНА ПОСАДКА!!!

Фільм мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 
Настає ніч. Париж, який ми звикли бачити на листівках, повільно згасає і поступається тим, хто в ньому живе: Дженні, Венсеклас, Крістін, Паскаль і інші. Бездомні, що влаштувалися тротуарами, мостами і переходами метро, на узбіччі світу, де суспільство не гарантує їх захист. Через тринадцять центральних фігур, Au bord du monde зображує або, вірніше, фотографує головних дійових осіб в Парижі, який вже погас, потемнів, проявляючи разючий контраст між тінями, блискучими рамками і блукаючими тінями в цьому театрі під відкритим небом.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

НА УЗБІЧЧІ СВІТУ «Au bord du monde» відбудеться 26 липня 2019, 19:00, п’ятниця в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

27 липня, 19:00
Харків Fabrika.space ціна: 80 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 102
Питання? Відповідь!
+