Жінка та її чоловіки

20 листопада 2019, 19:00, середа
Харків, Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Комедія, яка покаже, що з роками практично у кожної жінки відбувається переосмислення і переоцінка деяких життєвих понять. А саме кардинально змінюється поняття любові, вірності, яким повинен бути ідеальний чоловік і т.д.
 
Буквально кожна жінка, дівчина і навіть молоденька дівчина відчайдушно бажає, щоб джентльмени падали у її ніжок, щоб не могли відвести свій погляд від її прекрасного личка, щоб назавжди зачарований її красою і чарівністю.
 
Захоплююча історія про кумедні і неординарних події, які відбуваються в простому на вигляд будинку. Комедійна постановка про справжню жіночності і чарівності. Все це приправлено ароматною романтичної нотою і дрібкою тонкого гумору.
 
Так вийшло, що під одним дахом зібралися кілька чоловіків. Хто старший, хто молодший. Всі вони - представники різних соціальних статусів, професій, у кожного своя життєва позиція. Розкривається страшна правда. Всі ці люди - кохані нашої героїні. Жінка намагається пояснити, що лютує гостям, що кожного з них вона по-своєму любить. Але не може вибрати когось одного. І тут починається справжнє суперництво. Ви станете свідком чоловічої боротьби за ніжну дамську ручку.
 
В ролях: відомі актори театру і кіно, телеведучі Лілія Ребрик, Лесь Задніпровський, Ігор Рубашкін, Олександр Жила, Владислав Дмитрук.