LOUNA

21 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Харків, Арт-завод "Механіка. Інша Земля"
Ціна: від 500 грн
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

LOUNA: 10 РОКІВ ГРУПІ!
 
21 лютого 2020 року в арт-заводі "Механіка" група LOUNA дасть великий святковий концерт, присвячений десятиріччю колективу!
 
За час, що минув з дебютного виступу 23 травня 2009 року в московському клубі «Точка», LOUNA пройшла великий творчий шлях, і з молодою рок-банди перетворилася в одну з найуспішніших і актуальних рок-гуртів на сучасній російській сцені. Разом з ними виросло вже не одне покоління слухачів, які знайшли в їхніх піснях відображення своїх думок і емоцій. Для багатьох цей колектив став справжнім прикладом того, як прагнення йти тільки вперед, долаючи труднощі і не здаючись, допомагає домагатися своїх цілей.
 
На сьогоднішній день в дискографії команди 7 повноформатних альбомів, включаючи 2 англомовних релізи, більше дюжини абсолютно різних за стилем відеокліпів і 2 концертних DVD, на одному з яких зображений концерт із симфонічним оркестром. За плечима музикантів масштабні тури і аншлагові концерти як в Росії, так і за її межами, безліч виступів в якості хедлайнерів на найбільших російських фестивалях, тур по США, престижні премії і верхні рядки музичних чартів. Успіхи групи за ці 10 років справді вражають, і, дивлячись на завзятість і відданість своїй справі, з упевненістю можна сказати, що прийдешній ювілей стане для LOUNA новим етапом, який веде до ще більш вагомим досягненням і перемогам.
 
Зібравши воєдино весь свій досвід і творчий потенціал, музиканти готують саме грандіозне шоу за всю історію LOUNA. Звук і світло вищого класу, спецефекти, відеоінсталяції, все найбільш відомі та улюблені пісні, і, звичайно ж, фірмовий драйв, енергетика і несподівані музичні сюрпризи!
 
Живі виступи LOUNA - це завжди голосно, зухвало, сміливо і гранично чесно. Переконайтеся в цьому самі: відвідайте великий сольний концерт 21 лютого 2020 року в арт-заводі "Механіка" і станьте частиною цього незабутнього свята!