МДТеатр премьера "DreamWorks"МечтыСбываются

26 жовтня 2019, 19:00, субота
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 160 грн
Інші дати
Бронь На касу
72
години

Про подію

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО З 18:00 НА 19:00. ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ

Любов і смерть по шляху до звільнення мрії.

Куди приводять мрії? Мрії це міраж? А чи є сенс мріяти?

Вистава «Dreamworks» або ж «Мрії збуваються» за п'єсою Івана Вирипаєва - це саркастична драма, наповнена щирою бесідою про важливе, з допустимою дозою "тверезою іронії" і безмежної мрією про трансформуючу любов.

Все в цьому світі хитко, а наші мрії виявляються тільки палацами з піску, але що якщо вірне розуміння і безвідносно любов в нас зуміє відкрити двері до наших мрій.

Ми занадто прив'язані до життя, але не розуміємо що таке життя. Ми дуже боїмося смерті, але не розуміємо, що таке смерть.

Історія головних героїв вистави піднімає трепетний і хвилюючий всіх питання: що таке справжня любов? Чи здатна вона допомогти людині вижити в самий темний час його життя? Чи можливо розширити межі любові, вийшовши за межі звичайної прихильності? І що необхідно зробити, щоб знайти щастя на руїнах свого минулого?

Дії відбувається у вигаданому часі і просторі. Так складаються обставини життя Девіда, що зараз він проходить через пустелю міражів, ілюзій, страхів і дізнається про саме заповітної мрії своєї дружини, і начебто він повинен зараз її виконати, він любить свою дружину Меріл, але все відбувається інакше. На допомогу до Девіду приходять його друзі, але у них свої проблеми, свій іронічний погляд на ситуацію в якій знаходиться Девід і Меріл. Чи зможуть вони досягти берега океану життя і знайти відповіді на питання?

Режисер: Олексій Райт

Актори: Катаріна Леонова (ШАНА), Олег Дідик, Олексій Райт, Сергій Івушкіна, Ірина Мішина, Лара Читак, Геннадій Випінашко, Марта Донцова

за мотивами п'єси Івана Вирипаєва