Летюча миша

21 червня, 18:30, п’ятниця
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 100 грн
Тривалість
03:15
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Про подію

Всі ми пам’ятаємо популярну музичну стрічку «Летюча миша» Ю. Дунського і Я. Фріда з сузір’ям кращих КІНОакторів. Дотепні жарти авторів лібрето комічної опери М. Вольпіна та М. Ердмана, п’янкі вальси та іскрометні польки короля віденської легкої музики Й. Штрауса, анекдотична інтрига – все це робить «Летючу мишу» шалено популярною у глядача і слухача вже друге століття поспіль.   ТУТ НЕПОГАНО БУЛО Б СКАЗАТИ, ЩО ДО ЦІЄЇ ОПЕРЕТИ (ЗА УСТАЛЕНИМ ВИЗНАЧЕННЯМ ЖАНРУ) ЗВЕРТАЮТЬСЯ ОПЕРНІ ТЕАТРИ І ЧОМУ.
 
«Сцена брехні» чоловіка-зальотника своїй відданій дружиноньці давно увійшла в скарбницю найгумористичніших концертних сцен з музичних вистав! Знаменита арія - тост Орловського змусить вас підспівувати і підтанцьовувати ритму вальсу (ЯКЩО У БРЕМ. МУЗИКАХ ЦЕ ТЕОРЕТИЧНО МОЖЛИВО, НЕ ВПЕВНЕНИЙ ЧИ МОЖНА  ЦЮ ПОРАДУ  ЗДІЙСНИТИ У ДАНІЙ ВИСТАВІ) . А чардаш Розалінди «Темна ніч» є одним з карколомно складних вокальних номерів у світовому музичному театрі, по виконанню якого можна судити про високий рівень майстерності солістки і театру ВИКОНАВЦІВ.
 
Вистава вабить манкою темою світського та приватного життя європейських буржуа, «легких» особистих стосунків без зобов’язань; захоплює  увагу ефектною сценою костюмованого балу-маскараду в інтер’єрі палацу князя Орловського; вражає наочним вознесінням талановитої та заповзятої служниці Адель «из грязи в князи» впродовж однієї ночі і, зрештою, закоханістю зрадливого чоловіка у власну дружину. Втім, навіть у комічній опері має бути доброчесна розв’язка, тож всі герої разом заспівають вам «Мадам мораль дала урок, и посрамлен Месье порок».