НЕРВЫ

13 листопада 2019, 20:00, середа
Харків, Клуб "Жара"
Ціна: від 400 грн
Тривалість
02:30
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

НЕРВЫ презентують новий альбом великим сольним концертом в клубі ЖАРА. 
 
В кінці лютого «НЕРВЫ» випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких - «Так как надо» і «Магнитные бури» група вже раніше презентувала на концертах. 
 
««Слэм и депрессия»- це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але в свіжій музичній обробці, - розповідає вокаліст гурту «НЕРВЫ» Женя Мільковський. - Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченними турами, виберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики в нашій країні. Давайте зробимо крок в майбутнє рок-музики вже зараз!». 
 
13 листопада в клубі ЖАРА на вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти - «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи», «Самый дорогой человек», так і нові пісні з альбому «Слэм и депрессия». 
 
«НЕРВЫ» активно і затребувано гастролюють містами СНД і Європи. Тільки за 2018 рік музиканти зіграли близько 100 сольних електричних концертів. Крім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи і створювати нову музику, перебуваючи на хвилі популярності ось уже 9 років.