NK | Настя Каменських

12 липня, 22:00, п’ятниця
Харків, Клуб "Arizona Beach Club"
Ціна: від 350 грн
Бронь На касу
72
години
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

12 липня в Arizona Beach Club відбудеться концерт NK.
 
NK | Настя Каменських - популярна співачка, музика якої не має меж. В арсеналі артистки - багаторічний досвід роботи в шоу-бізнесі, безліч нагород і премій.
 
NK стала першою українською співачкою, якій вдалося завоювати любов латиноамериканських слухачів і протриматися 5 тижнів в головному міжнародному музичному чарті Billboard, а також очолити чарт Music Choice з хітом Peligroso.
 
У 2018 році NK стала ексклюзивним гостем з України на червоній доріжці музичної премії Latin Grammys в Лас-Вегасі, а також стала "Співачкою року" за версією української музичної премії M1 Music Awards.
 
Всі концерти, на сцені яких присутня Настя, наповнені атмосферою свята і феєрії. Це завжди повний sold out. NK - це дівчина-космополіт, яка підриває танцполи і зали коктейлем гарного настрою і легкості.
 
Творчість NK і успіх самої артистки надихає слухачів брати від життя все.
 
Нова сольна програма Насті  #этомояночь, до якої увійшли пісні з сольного альбому співачки "No Komments", подарує шанс потрапити на неймовірний за красою і масштабами перфоманс, де головною родзинкою стане сама артистка. Нова Настя подарує вам нові емоції.