Ніч Рекламожерів

17 травня 2018, 20:00, четвер
Харків, Планета Кіно. зал №5
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія
16+

Про подію

17 травня зголоднілі «рекламожери» знову зустрінуться у Харкові в кінотеатрі «Планета Кіно», ТРЦ «Французький бульвар». Захоплююча мандрівка 40 країнами світу без потреби кудись їхати, хвилі емоцій та вражень, що накривають з головою як мінімум надовго – ось що таке «Ніч Рекламожерів».
 
Налаштуватися на одну хвилю перед рекламним марафоном допоможуть інтерактивні розваги. Головний світський захід весни зустріне вас приємною музикою, розважальною програмою, game-зоною ,  а також подарунками і призами від партнерів заходу,  вишуканими напоями та смаколиками, що допоможе створити потрібний настрій.
 
Квитки на цей захід двох категорій – звичайні та VIP.  VIP-місця – це зручні крісла, що розкладаються та приймають зручне лежаче положення, мають підставку для ніг та два підлокітники, на яких можна легко розмістити смаколики і напої, що входять у вартість квитка!
 
Справжнім рекламним гурманам лишається лише накопичувати сили та чекати на 17 травня, адже Ніч Рекламожерів настає лише раз на рік. І ця Ніч буде яскравіше за день! Смачного!