День Міста: Kyivstoner

23 серпня 2019, 22:00, п’ятниця
Харків, Клуб "Arizona Beach Club"
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
72
години
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Як літо дарує гарний настрій, так і Арізона дарує позитивні емоції, а разом з ними при покупці 2х квитків на будь-який концерт Арізони ти отримуєш квиток на концерт Tayanna
 
Arizona Beach Club відзначає день міста і дарує подарунок - наймоднішого українського артиста - KYIVSTONER.
«Шо хочу, то и мучу – это моя база и я тут Сталлоне!»
 
Популярний репер, творець смачних відео-скетчів, колишній учасник скандальних «Грибов».
 
Його звуть Альберт (принаймні, всі так думають). Він корінний киянин, який довгий час жив за бугром, а саме в Лос-Анджелесі. Після закінчення коледжу Санта-Моніки в 2013-му вступив на режисерський факультет.
 
Перші гумористичні ролики в стилі «vine» народилися під час навчання. Моментально сформувалася велика аудиторія слухачів, оцінили нестандартний гумор і особливу манеру мови початківця артиста. Тоді-то хлопець і зрозумів, що це його тема.
 
Альберт відкриває свій канал на YouTube - «Бюджетний Гай Річі», підкидаючи на нього свіжі скетчі та прикольні монологи з життєвого досвіду. Армія шанувальників зростає не по днях, а по годинах! На піку популярності Kyivstoner повертається в Україну, де йому пропонують стати частиною нового музичного проекту «Гриби». Деякий час Альберт працює з модним колективом, створюючи для нього свої фірмові скетчі, що стали в наслідок родзинками кожного нового треку «Грибов».
 
У лютому 2017 го репер покидає групу, анонсуючи початок сольної кар'єри.
 
Зараз Kyivstoner невід'ємна частина шоу Басти "Gazgolder Live"