Ukrainian Barber Meeting (8-9 червня)

8 червня, 10:00, субота
Харків, Арт-завод МЕХАНІКА. Інакша земля
Ціна: 350 грн
Тривалість
2 дні
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно

Про продію

8-9 червня Харків, прийме новий, не звичайний і не бувалий в таких масштабах фестиваль барберів - Ukrainian Barber Meeting
 
Ukrainian Barber Meeting - це в першу чергу, грандіозні, двох денні змагання між кращими Барбер України і цілий парад відкритих, безкоштовних майстер класів, від справжніх зірок барбер-індустрії України і не тільки. На заході можна підстригтися і знайти свій новий образ взявши участь в змаганнях барберів, як модель або знайти свого барбера по духу і стилю, ставши його постійним клієнтом у майбутньому.
 
Крім захоплюючих битв це, насамперед, захід насичений конкурсами як для майстрів, так і для глядачів, великою розважальною програмою, на найцікавішою розважальному майданчику Харкова в АРТ Заводі Механіка, в щільну будучи сусідами з фестивалем художнього татуювання Kharkiv Tattoo Convention.
 
Для любителів барбер-шопінгу, буде працювати окрема торгова зона, на якій можна буде купити як обладнання для професіоналів, так і професійну косметику для догляду за волоссям і бородою, сувеніри та багато іншого. На нашому ярмарку професій, коджен барбер зможе підшукати свій ідеальний барбершоп для роботи або школу для підвищення своїх навичок.
Ukrainian Barber Meeting -  захід, який об'єднує барберів і цінителів барберского мистецтва.