ТИСЯЧА І ОДНА НІЧ (балет)

5 травня, 18:30, неділя
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:50
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Балет «Тисяча ТА ОДНА НІЧ» Ф.Аміров

Казка, відома кожному, у супроводі чарівної музики Ф. Амірова. Один з найяскравішіх и найкрасівішіх балетів оперного театру, Наповнення почуття, переживаннями, емоціямі и не позбавленій Частки гумору. Запальний східна музика і Яскраві танці роблять неповторним балетний варіант стародавньої казки. Це історія про чисте, мудре и прекрасне кохання, втілена на сцені харківськімі майстрами балету.

короткий Зміст

Ця історія Відбулась в дуже Давні часи, коли в мире правили Царі, невірність в коханні карається смертю, а вдачі Людські дуже відрізняліся від нінішніх.

Якось один з тих царів -молодих и могутній Шахріяр, розставшісь з коханою жінкою, попрямував на полювання. Раптова повернувшись у палац, ВІН Побачив жінку в обіймах раба. Обдурити чоловік, скривдження правитель у прісутності свідків его ганьби розправляється з жінкою и приходити до страшного решение -стратіті всех молодих жінок країни.

Несамовите у своєму обуренні Шахріяр, и марні благання засуджених на страту жінок.

Альо вісь у світ Зла и насильства входять Краса і Мудрість - це Шехерезада. І відбувається неймовірне. У жорстокости серці Шахріяра пробуджується любов. Альо ВІН невблаганній, даже покохавші, - и Шехерезаду чекає смерть.

Почінається боротьба Розума Із Злом, Любові з ненавистю. Чи не відразу здається Шахріяр. Тисячу и одну ніч проводити ВІН в невідомій Йому досі чудовій стране казок Шехерезади, доки ВІН знову знаходится віру в Любов і Добро.

Шахріяр и Шехерезада жили щасливо. ВІН, як и Ранее, любив їздіті на полювання, а Шехерезада, як розповідє легенда, всегда булу Йому вірною ..