Летюча миша

4 травня, 18:30, субота
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 100 грн
Тривалість
03:15
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Опис

Летючий МИША

Всі ми пам'ятаємо популярних Музичну стрічку «Летючий миша» Ю. Дунського и Я. Фріда з сузір'ям кращих КІНОакторів. Дотепні жарти авторів лібрето комічної опери М. Вольпіна та М. Ердмана, п'янкі вальси та іскрометні польки короля Віденської легкої музики Й. Штрауса, анекдотична інтрига - все це Робить «Летючий Мішу» шалено популярну у глядача и слухача Вже друга століття поспіль. ТУТ непогано БУЛО Б Сказати, ЩО ДО ЦІЄЇ спертися (ЗА УСТАЛЕНІМ визначення ЖАНРУ) звертають оперні театру І ЧОМУ.

«Сцена брехні» Чоловіка-зальотніка життя без відданій дружіноньці давно увійшла в Скарбниця найгуморістічнішіх концертних сцен з музично вистав! Знаменита Арія - тост Орловського заставил вас підспівуваті и підтанцьовуваті ритму вальсу (ЯКЩО У БРЕМ. Музик ЦЕ теоретичного МОЖЛИВО, НЕ впевнений ЧИ МОЖНА ЦЮ порадує ЗДІЙСНІТІ У ДАНІЙ ВІСТАВІ). А чардаш Розалінді «Темна ніч» є одним з карколомно складних вокальних номерів у світовому Музична театрі, по Виконання которого можна судити про високий рівень майстерності солісткі и театру ВІКОНАВЦІВ.

Вистава вабіть манкою темою світського та приватного життя європейськіх буржуа, «легких» особістом СТОСУНКІВ без зобов'язань; захоплює Рамус ефектною сценою костюмованого балу-маскараду в інтер'єрі палацу князя Орловського; вражає наочно вознесінням талановітої та заповзятої служніці Адель «з грязі в князі» впродовж однієї ночі І, зрештою, закоханістю зрадлівого Чоловіка у Власний дружину. Втім, даже у комічній опері має буті доброчесності розв'язка, тож всі герої разом заспівають вам «Мадам мораль дала урок, і осоромлений Месьє порок».

Длительность: 3 рік 15 хв.