Макс Барських

22 червня, 23:55, субота
Харків, Клуб "Arizona Beach Club"
Ціна: 450 грн
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Опис

OPEN DOOR: 23:00
START: 01:00
На дану подію діє сервісний збір у розмірі 5%
22 червня відбудеться щорічний і довгоочікуваний концерт Макса Барських в Arizona Beach Club.
Макс Барських - український співак і автор пісень. Володар премії Кращий український виконавець за версією MTV Europe Music Awards 2010 і МУЗ-ТВ в категорії «Прорив року» (2012), самий ротується в радіоефірі України артист за підсумками 2011 року.
Дебют Макса Барських на великій сцені відбувся в 2008 році. Завдяки своїм перших хітам про нього дізналася вся Україна, а вже в 2010 році популярність виконавця досягла кордонів Росії, Казахстану і Прибалтики.
 
Музику і тексти, які виконує Макс Барських, він пише сам. Він один з небагатьох в Україні поп-зірок, хто створює якісну музику з ультра-сучасним звучанням, а його кліпи - «Агонія», «Lost In Love | Втрачаю тебе »,« Серце б'ється »,« Z.Dance »- відповідають світовим стандартам музичного відео.
Молодий виконавець вже має досвід роботи з європейськими зірками. У 2010 році співак знявся в проекті «Мадемуазель Живаго» з франко-канадської зіркою Ларою Фабіан.
 
 
У лютому 2012 року артист презентував в Україні, Росії, Прибалтиці, Грузії, Білорусі та Казахстані свій грандіозний проект - хоррор-мюзикл «Z.Dance», що складається з 4 нових синглів і одного кавери на легендарний хіт Майкла Джексона «Thriller». Мюзикл виконаний в популярній стилістиці зомбі.
 
 
У 2013 році сингл «Я вболіваю тобою / I Wanna Run» став саундтреком до рекламного ролика PEPSI.
 
Варто зазначити, що 2013 рік ознаменувався новим витком у творчості співака і автора пісень. На церемонії премії YUNA, яка зібрала вершки вітчизняного музичного бізнесу, виконавець представив новий трек «ПО ФРЕЙДУ» - кардинально відрізняється від усього попереднього творчості артиста. По суті, «ПО ФРЕЙДУ» являє собою щоденник життя виконавця, в якому відображені очікування, надії і переживання артиста, в 2013-му відзначив своє 23-річчя.
 
 
Кожна пісня - особиста історія, про яку артист зважився розповісти тільки зараз. В альбомі зібрані треки, написані Максом Барських в різний час. Дорослішання і мінливий світовідчуття артиста вже відтворено в відеоряді, над яким за традицією працював режисер Алан Бадоєв, продюсер Макса Барських. На кожну пісню з нового збірника режисер підготував кліп, саме тому формат «ПО ФРЕЙДУ» позначений як відеоальбом - перший у творчій біографії виконавця.