МДТеатр ПРЕМ'ЄРА "DreamWorks #МечтаСбывается"

1 червня, 19:00, субота
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 190 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Розпочни своє літо з МДТ
Творці ТОПових комедій Харкова взялися за велику форму складного жанру комедійна драма.
Автор п'єси Іван Вирипаєв і режисер Олексій Райт будуть говорити з нотою гумору і гротеску про сучасні стосунки чоловіка і жінки.
 
Сюжет драми - фентезі «DreamWorks #МечтаCбывается» розповідає дивовижну історію кохання між двома супругами. Історія починається з люблячої і щасливої родини. Але трапляється величезне нещастя, обставини забирають дружину Девіда. Кожен день він бореться сам з собою не в силах бачити тягар самотності, в той час як Меріл знаючи що буде відбуватися з чоловіком приготувала йому знаки порятунку. Однак для Девіда виявляється абсолютно несподіваним поворотом подій, весь його навколишній світ, всі його друзі - комічний і добродушний світ приготований Меріл після своєї смерті прирікає Девіда на ще більші переживання виявляється невиносним. Девід не може змириться зі смертю Меріл, і зустрічається з нею навіть після її смерті.
Ця комедійна мелодрама дасть особливий поштовх для роздумів сучасній людині. Єдине що ми можемо відчути в своєму житті і вірити без нав'язування переконань це любов чоловіка до жінки.
 
Чому варто йти:
 
- на сцені 10 акторів
- масштабні декорації
- сучасна драматургія Івана Вирипаєва
- Особливий вечір в самому комфортному залі (влітку працює кондиціонер)