Музичне шоу "ВОКРУГ СВЕТА ЗА 80 МИНУТ"

26 квітня, 18:30, п’ятниця
Харків, Харківська філармонія (Римарська)
Ціна: від 160 грн
Інші дати
Тривалість
01:20
Бронь На касу
72
години
4+

Опис

Музичне шоу, яке поєднало в собі різні види сучасного мистецтва!
 
Малюнки Світлом - це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві пише дивовижні історії світловими кистями на спеціальному екрані. У поєднанні з музикою малювання світлом здивує кожного глядача своєю чарівною особливістю, зміною образів і динамікою! Те, що намальовано світлом один раз, більше не повториться! Тому глядачі завжди дуже уважні до того, що відбувається. Ніби зачаровані, вони повністю занурюються в магічну історію на екрані!
 
Зоряне Шоу. Майстер пише дивовижні картини золотом в чудовій техніці. Це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на крутиться полотні, поєднуючи воєдино танець і малювання, але глядачам до кінця не ясний створюваний образ, так як фарби невидимі. І ось, нарешті, фінал золотого шоу: художник помахом руки посипає полотно зоряним пилом (золотий пудрою), і вмить проявляється картина, написана блискітками.
 
Пісочне Шоу. Художник малює дивовижні історії піском. Майстер пісочної анімації і його творіння завжди викликають захват і бурхливі оплески дітей і дорослих!
 
Запрошуємо вас провести захоплюючу подорож навколо світу в затишному концертному залі! Адже кожен з нас хоча б раз у житті мріяв про машину часу!
 
Для дорослих і дітей
 
Жива музика: орган і інші інструменти