The Retuses

12 травня, 20:00, неділя
Харків, Клуб "Корова"
Ціна: 300 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
16+

Опис

The RETUSES
 
The Retuses - кращі пісні і презентація альбому «OMYT»
 
The Retuses повертаються до Харкова з новим альбомом «OMYT». Презентація відбудеться 12 травня о 20:00 в клубі "Корова" (вул. Ярослава Мудрого, 37).
 
Група, яка змусила вітчизняну сцену прокинутися від «русского рока», що відкрила очі і вуха поколінню Y. Миша Родіонов хоч і не вручив кожному юному поетові по укулеле, але показав, яким багатогранним може бути інді і лоу-фай.
 
У 2014 році The Retuses пірнають в болісне для всіх мовчання, яке триватиме понад 4 років. Стільки потрібно Міші, щоб знову знайти інтерес до життя, музиці, сотням доріжок звуку і копіткій їх відома. Зараз, коли випуск музики альбомами, а не синглами, стає злочином проти самого себе, у The Retuses виходить реліз на 17 треків. Коли медіа виливаються пост- і метаіроніей в гонитві за рейтингами і репостами, хочеться втекти від жартів, бути справжнім, перестати гребти.
 
І якщо альбом Waltz Baltika - це легка меланхолія, а ASTRA - важча і концептуально складна робота, то OMYT, при тому, що він так само побудований на образах, - це серйозний експеримент над собою, суміш лоу-фая, електроніки і тріп хопу. У чомусь ліричний і світлий, в чем-то похмурий і трохи депресивний.
 
Але толку говорити - це треба почути і відчути. 12 травня в "Корові" група виступить великим складом і зіграє не тільки новий, але і добре знайомий старий матеріал.